Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 28, 2019 in Budowlanka i remonty |

Ożyw swoją przestrzeń i wybierz kolorową sofę

Sofy to jedne z tych mebli, bez których nie wyobrażamy sobie aranżacji salonu. Myślisz, że sofy są nudne! Nic bardziej mylnego. Tylko od Ciebie zależy, jak barwny będzie ten mebel. Odpowiedni dobór koloru sofy wpłynie na wygląd całego pomieszczenia. Zapomnij o beżach, brązach i szarościach. Postaw na intensywniejszy odcień tapicerki.

Producenci mebli oferują nam sofy w różnych rozmiarach i kształtach. Do wyboru mamy sofy 2-osobowe i większe. Przebierać możemy w rodzajach tapicerek i wysokościach oparcia. Od nas zależy czy postawimy na sofę rozkładaną, czy nierozkładaną. Podobnie ze stylem wykonania. Jednak styl to już nie wszystko. Równie ważny jest kolor.

Sofy jednolite i wielobarwne

Wybór dostępnych kolorów sof jest wręcz oszałamiający. Możesz sięgnąć po tapicerki pastelowe lub takie w intensywnych kolorach. Odrębną kwestią jest to, czy sięgniesz po obicie jednolite, czy wielobarwne. Co powiesz na mebel w kontrastujących ze sobą kolorach? Możesz też postawić na sofę tapicerowaną np. tkaniną patchworkową.

Na topie wciąż są sofy z motywami kwiatowymi. Prawdziwą furorę robią meble w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, różowym oraz fioletowym. Takie sofy są w stanie zrobić ekef wow w Twoim domu. Odmienią Twój salon, a może nawet sypialnię. Chcesz ożywić któreś z tych pomieszczeń? Jest na to prosty sposób – kolorowa sofa.

Do wyboru, do koloru

Wybór kolorów sof jest ogromny. Tylko od Ciebie zależy, po który sięgniesz. Jeśli postawisz na soczystą czerwień, możesz być pewny, że spojrzenia wszystkich gości skupią się właśnie na sofie. Podobnie zareagują oni na sofę z tapicerką w odcieniu pomarańczowym. Masz dość nudy w swoim domu? Nie urządzaj malowania. Zmień sofę.

Niegdyś posiadanie różowych mebli uchodziło za szaleństwo. Dziś róż – w różnych odcieniach – wkracza na salony. Niektórzy sięgają po sofy w kolorze różowym pastelowym, inni wybierają intensywniejsze jego odcienie. Sprawdź na Meble.pl, jaki kolor może mieć Twoja nowa sofa. Pozwól sobie na odrobinę ekstrawagancji.